Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-14, 09:33   #282
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Irmusia smutno mi, bo już widzę jak będzie płakała . Ciężko mi sobie wyobrazić ten żłobek, ale co poradzić, jak do pracy w styczniu muszę iść. Mam nadzieję, że mają dofinansowanie z miasta załatwione już i żłobek nie będzie kosztował 1600 zł...

Damgala mi się właśnie ten z Kinderkrafta najbardziej podobał i nawet ma pasy, a nie we wszystkich są . Wybrałam go pradziadkom, żeby kupili. Arka Noego też jest spoko i do tego trwała. Klara zawzięcie gryzie te zabawki i jeszcze żyją

Nas już kilka osób pytało o prezenty to wybieram albo sami coś proponują z zapytaniem czy nie mamy już.

My żłobek robimy idealnie w urodziny czyli 07.12. Chrzestny z rodziną nie przyjadą, bo są zajęci w soboty budową domu, więc będzie tylko 12 osób. Muszę w końcu zdecydować się na jakąś restaurację i zacząć zamawiać, bo czas goni.

Nem, my idziemy na sesję już 29.11. Chciałam jak najbliżej urodzin, ale w grudniu to już szans nie ma praktycznie :l a nawet jak się gdzieś znalazł termin to zdjęć byśmy nie dostali przed świętami

Asioka, nie wiedziałam, że można tym się kilka razy zarazić :/. Myślałam, że to choroba w typie ospy. Boje się o te choroby, które na nas będą czyhać w żłobku



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też najbardziej się ten podoba bo siedzisko jest w kształcie fotela i właśnie ma pasy a i z wyglądu taki mega sympatyczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując