Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-11, 10:45   #82
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez danya Pokaż wiadomość
Zdaję sobie z tego sprawę, ale jak jednak bedzie już serduszko to chcę jak najszybciej mieć zrobione wszystkie badania, zeby w razie złych moc szybko zadzialac

3 tygodnie urlopu [emoji7] ciezko wrocic to szarej rzwczywistosci, ale lada moment bedziesz na L4 [emoji4]ja tylko we wrzesnie bede miala 7 dni i sie ciesze jak szczerbaty na suchary [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tej myśli się trzymam, jeszcze 10 dni i będę mieć wolne [emoji16]
Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jeszcze 15 dni do [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wczoraj dużo wypiłam i w nocy kilka razy musiałam wstawac.
Mam pytanie czy któraś z was mierzy temperaturę i kiedy ma zamiar przestać?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Na pewno będzie wszystko dobrze skoro widać dwie kropeczki [emoji173]️[emoji173]️ trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

To w takim razie trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
A jak nie będzie to się nie martw, ma prawo nie być jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też budzę się w nocy na siku. A tak nawiasem to wogóle jakoś nie mogę spać, cały czas mi nie wygodnie, to za ciepło to za zimno. [emoji849]
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Tez odliczam. [emoji16] strasznie daleko. Mam nadzieje, ze jakos zleci.

Ja tez musze wstawac w nocy do toalety.

Tak sie przyznam jeszcze, ze mam dodatkowe obawy z ta ciaza (pomijajac standardowy stres).
Jakos 1,5 tygodnia przed okresem mialam usuwana chirurgicznie osemke - znieczulenie, dwa przeswietlenia, antybiotyki, ketonal. Potem jeszcze infekcja mi sie przyplatala (ale leki od gina byly ok, bralam je kiedys w ciazy). Ale zakladam, ze jak male to combo przetrwalo, to juz wszystko potem bedzie ok. Byle do wizyty.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ja tak samo sobie powiedziałam, jak kropelka przetrwała tyle to musi być dobrze, ja zaraz po owu robiłam prześwietlenie zęba, brałam leki przeciwbólowe których nie można w ciąży, zaliczyłam kilka imprez, pojechałam na wakacje tam cały tydzień wycieczki i piwko wieczorem, zaliczyłam ogromną karuzele , a w sobotę pozytyw na teście [emoji44] miałam niezły zonk bo spisałam ten cykl na straty a tu ciąża [emoji28]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora