Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-06, 15:04   #41
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez PannaPinka Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś zdarzyło wkręcać że nawet to krwawienie o niczym nie świadczy.. mam tak że nawet jak tu przeczytam coś i jest chwilowa ulga to i tak wszystko zaraz wraca..Dlatego bardzo doceniam wszystkie dziewczyny tu obecne i podziwiam bardzo ich racjonalne podejście. Tak więc spróbuję jeszcze raz. Tabletki bierzemy jak trzeba i nie ma szans żebyśmy zaszły teraz w ciążę, będzie dobrze
Kurde mam dokladnie tak samo z tym krwawieniem czasami, bo jak sie gdzies czlowiek naczyta jednego to sie uspokoi a zaraz gdzies sie ktos znahdzie kto powie, ze krwawienie nie wyklucza. Bo niby wyklucza a niby nie, w koncu jego jednorazowy brak nie musi swiadczyc o ciazy Tez sobie cenie te racjonalne wypowiedzi stawiające mnie do pionu, wiec w mysli idei wątku "biorę tabletki i nie jestem w ciąży" bedzie git, zobaczysz

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując