Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-11, 23:40   #63
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez PannaPinka Pokaż wiadomość
Właśnie się nie odzywałam bo nie wiedziałam do końca jak będzie. W czwartek (3 dzień przerwy) nadal miałam plamienia, ale ok, zdarzało się już tak wcześniej. Więc w piątek czekałam na normalne krwawienie już, zamiast tego dalej miałam ciemnobrązowe i gęste plamienia... Gdyby nie to usg to pewnie bym musiała skądś załatwić sobie valium albo inny xanax... Całe szczęście dziś rano obudziły mnie krwawe łzy Jest troche biedniej niż zazwyczaj, ale to prawdopodobnie przez ostatnie stresy, no i ogólnie ciesze się że jest. Teraz czekamy na BiliLili
No to ciesze sie ze w koncu przyszlo No ja czasami sie zastanawiam nad tym, czy plamienia serio nie wywoluje u mnie stres, to by bylo kolko zamkniete, stresuje się, bo mam schizy, pojawia sie plamienie, stresuje sie jeszcze bardziej a ze stresu plamienie sie nasila No ale póki co, obie udowadniamy prawdziwość tytułu tego wątku, całe szczęście
Mi krwawienie juz sie kończy, kolejny miesiac, ciekawe kiedy schiza mnie zlapie 😓 Zawsze mnie jeszcze stresuje pierwszy tydzien, bo on jest najmniej bezpiecznt i podwojnie wtedt pilnuje, czy wzielam tabletke. Kiedys w pierwszym tygodniu spoznilam sie z wzieciem 11,5h możesz sobie wyobrazić jak wyglądała dla mnie reszta miesiąca, niby sie zmiescilam w czasie, ale jak tylko zdalam sobie sprawe z tak granicznego opozbienia to poryczalam sie na miejscu i reszte miesiaca o tym myslalam
To jest zdecydowany minus tabletek, ze w pierwszym tygodniu jak sie zapomni to nie tylko stosunki po zapomnieniu sa niebezpieczne, ale te przed tez ehhh
Ale sie rozpisalam, wybacz [emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując