Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podwójna macica
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 11:08   #710
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402
Dot.: podwójna macica

Hej odkopuje wątek.

Też jestem posiadaczką przegrody i podwójnej macicy.

Co do tamponów to niestety temat jest przegrany przynajmniej u mnie Nie działają jak powinny, choć i tak kupuje i używam. Niestety moje krwawienia to kosmos.

Moja przypadłość została wykryta podczas wizyty u drugiego gina z powodu bólu w miejscu prawego jajnika.Wcześniej byłam u innego, nie zauważył nic a ból pozostał. Ogólnie to u 2 ginekologa zostałam zdiagnozowana i na tym koniec. Stwierdził podczas USG,że mam podwójną macicę ale mój ból to nic związanego ze sprawami ginekologicznymi. Potem poszłam na własną rękę na USG jamy brzusznej, wyszła przepuklina pachwinowa prawostronna. Miałam ją mieć operowaną, jednak zachorowałam w tym terminie. Potem sprawa się rozmyła

Dzisiaj byłam u innego chirurga w celu ponownego ustalenia terminu operacji. Pani doktor stwierdziła,że to nie przepuklina i wysłała mnie na USG Dostałam termin za miesiąc.

Mówiąc szczerze jestem lekko załamana Jak przeczytałam powyższy opis to jeszcze bardziej widzę jak każdy lekarz mnie zbywa, jeden do drugiego, drugi do pierwszego do dziś myślałam,że to przepuklina i umówię się znów na operacje. A teraz... coraz bardziej jestem niepewna i bawię się w samodiagnozowanie. Tak na "chłopski rozum" jeśli to w końcu nie przepuklina a mam te 2 macice to pewnie ten ból jest związany z nimi.
Najgorsze,że myślałam,że to przepuklina, zoperują i z głowy. Teraz mam przed sobą gamę przeróżnych możliwości Czytałam ten wątek i kilka dziewczyn pisze,że jeśli kobieta rodzi się z podwójną macicą to często ma tylko 1 nerkę. Do dziś myślałam,że to ta przepuklina i po prostu ten ból promieniuje gdzieś do tyłu na prawą stronę pleców, tam gdzie powinna być prawa nerka. A teraz...

Wiem,że próbowanie diagnozowania na własną rękę to tylko nakręcanie się. Olałam NFZ i w poniedziałek idę prywatnie na USG.

Trzymajcie kciuki
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując