Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z jajnikiem usg ok
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-28, 09:09   #2
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problem z jajnikiem usg ok

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87280597]Dziewczyny mam kolejny problem moze ktoras miala to samo i mi doradzi.
W lipcu dostalam okres i mialam potworne kucie prawego jajnika myslalam ze to normalne i przejdzie. Po okresie 5 dni spokoj i bol mocniejszy powrocil. Wyladowalam na sorze gdzie zrobili mi tk miednicy zwykle usg , crp wszystko ok wiec zwalili to na owulacje. Wyrostek wykluczony. Mocz ok.
2 dni czekalam, nic nie przechodzilo wiec umowilam sie na cito do gina. Zrobil usg i powiedzial ze jajniki ok, hormony moga pomoc.
Niestety bol dalej raz mnie meczyl 2 gin, usg jajniki ok wiec stwierdzil ze to zapalenie i przepisal antybiotyk. Po zakonczeniu kuracji 2 dni mnie jeszcze kulo ale przeszlo.

Po 4 miesiacach ta sama historia 4 dni temu dostalam okres w 1 dzien te klucie, 2 dni spokoj i wczoraj klucie. Ide w pon do gina ale moze tutaj jakis problem jest z hormonami,moze 3ba szukac dalej a nie przepisywac antybiotyki w ciemno. Moze takie cykle. Martwie sie i nie wiem co robic skoro usg ok wychodza bez torbieli czy powiekszenia jajnika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Endometrioza? Tylko to mi przychodzi do głowy. Może powinnaś wybrać się do jakiegoś gina, który się specjalizuje w leczeniu tej choroby?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując