Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-31, 21:03   #36
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Zakupy w kik zrobione, byłam wczoraj sklepie wszystko po 4 zł. Święta pelną parą, wypatrzyłam już kilka rzeczy które są mi absolutnie niezbędne...
To co tam ciekawego masz na liście?
Cytat:
Napisane przez melazja Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie wy maci tyle miejsca, żeby te wszystkie ozdoby świąteczne potem chować? Bo czytam o poszewkach, wiankach a ja nie wiem gdzie bym to potem upchnęła. No chyba, że co rok wymiana asortymentu
Mam dużą piwnicę Poza tym składuję ozdoby w ozdobnych pudłach na szafie i pojemnikach pod łóżkiem


Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Martyna_tina, zdjęcie psa z wiankiem jest genialne. Też chcę taką ozdobę na święta. Koniecznie w duecie. Cudny pies .
Dzięki w imieniu Nelsona Jeżeli oferujesz miejsce w mięciutkim, ciepłym łóżku i jakiś smakołyk to Nelsio zapewne chętnie u Ciebie zagości



Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
To i ja się przyłączę do pytania
Jej, ale zimno u mnie! Wyszłam na zakupy w południe i normalnie zimowe powietrze . Czuć, czuć! Ja już legalnie ubrałam zimowy płaszcz i oficerki... Teraz się zachmurzyło i będzie padać... więc odpaliłam wosk, zrobiłam gorącą herbatę, zagrzebuję się w koc i chyba sobie jakiś głupkowaty świąteczny film włączę
A ja się w cienkiej bluzie i trampach bujałam Jutro też ma być ciepło. Jakoś tak dziwnie


Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Nelson jest the best Byłam dzisiaj w H&Y i bardzo podobał mnie sie taki biały wianek
Nelson dziękuje
Ja byłam dziś w H&Y w poszukiwaniu tego białego wianka z piór, ale jeszcze go nie mieli


Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, o tym pierniku wspiminalyscie wcześniej?
https://home-you.com/pl/boze-narodze...1-bra-p0105-bn

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Ja miałam na myśli tego:







Nie wytrzymałam i kupiłam w H&Y ten pojemnik na ciastka w kształcie choinki, dużą biało-srebrną choinkę (z miejscem na świeczkę) i biały ręczniczek kuchenny ze ślicznymi śnieżynkami
W Pepco mają fajne poszewki Wzięłam takie kłaczate: białą i czerwoną, obie z dodatkiem takich srebrnych nitek. Poza tym ledowe lampki zewnętrzne
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora