Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moja kuracja-ciekawe czy coś da :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-27, 15:30   #23
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: moja kuracja-ciekawe czy coś da :D

Cytat:
Napisane przez reni_a
No to moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Ja niestety nie byłam systematyczna i nic mi z mojej naprawy nie wyszło, ale spróbuje jeszcze raz i w związku z tym mam do Ciebie pytanko jak używałaś bomby witaminowej, tzn co ile malowałaś, czy zakażdym razem zmywałaś, czy np. przez kilka dni nakładałaś po jednej warstwie itd... Z góry dzięki za odpowiedz pozdrowionka
u mne też brakowalo systematycznosci, tzn nie z tabletkami, bo je bralam codzinnie rano i wieczorem po jednej, weszlo mi to w nawyk tak, ze teraz jak wstaje to lece po tabletki, ale za chwile przypominam sobie ze juz je wszystkie zezarłam:P
jeśli chodzi o malowanie: nie bylo latwo. tzn przez dlugi czas nie malowalam, jak juz pomalowalam to nie zmywalam, chyba ze zaczal lakier sam schodzic aha i mysle ze wazne jest to, że nie malowalam zadnym innym lakierem, jesli juz to tylko witaminowa bomba, albo nic
Wiec nie martw sie nie treba sie tak strasznie starac
ja planuje teraz kupic drugie opakowanie skrzypovity, bo jest swietna, i mysle ze to jest najwazniejsze, zeby uzupelnic niedobory w organizmie od srodka

zapraszam do kuracji Mi dala naprawde duzo, i wreszcie uwierzylam ze mam piekne paznokcie! choc wymagają jeszcze troche roboty-tak jak pisalam, musze sie wymodelowac

Buźka I pisz jak tam Ci idzie Trzymam kciuki, i wspieram Cię
Jakby co to pisz na PW
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując