Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-07, 18:29   #282
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość

Nie wiem czy to prawda, ale mój ulubiony kurier DPD mówił, że się rozstają, bo DPD chciało, aby H&M umożliwił płatności kartą za pobranie u kuriera, ale podobno nie tylko o to.
Szkoda mi


Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Dostałam ten sweter. Krój i materiał fajny, nawet nie taki gryzacy. Natomiast nie jestem pewna co do koloru. Nie jest taki intensywny jak ja widzę na stronie, raczej ciepły i dyniowy. Myślałam że będzie to taka zimna ostra pomarańcz.
Ładny no i nie gryzie!


Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Wiecie coś o tym zakiecie ? Na stronie wygląda bosko, może uzupełnia rozmiarówkę.
Piękny!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tez mam w ulubionych
Dajcie proszę linka na priwa


Cytat:
Napisane przez Zeberkaa88 Pokaż wiadomość
Pilnujcie sobie punktów jak korzystacie bo mi nie naliczyli 2 razy. Musiałam dzwonić i się upominać bo ja jednak korzystam z nich zwłaszcza z tego kuponu -20% za 600 punktów.
Ja się pogubiłam kiedyś i od tego czasu to nie wiem nigdy czy mi dobrze naliczają przed zamówieniem zapominam spisać ile mam punktów.


Cytat:
Napisane przez Zeberkaa88 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś sweter. Brak metek wew, zapach perfum, plamy plus brudna metka wewnętrzna na karku. Szczerze to odechciało mi się już jakichkolwiek zakupów i w H&M i w Zarze. Bo dla odmiany z Zary dostałam sukienkę dla córki z metkami na 5 lat a kiecka była na 9 lat. A wczoraj przy składaniu zamówienia pobrało mi kasę z konta a zamówienie anulowali z powodu braku płatności. P24 twierdzą ze kasę ma zara a zara ze jej nie ma. Amen
O rany!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora