Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 16:17   #44
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
wczoraj uslyszalam ze czerwone mieso obniza popęd seksualny kobiet o 14% powiedz to swojemu Tz i na bank Cię wspomoże w diecie )

aczkolwiek: nie sadziłam ze grahamka ma wiecej kalorii niz kajzerka/krajzerka czy jak to tam jest (nigdy nie wiem)

wlasnie z rodzicami to mam tak ze 1. mama uwaza ze duzo jem.. i taka prawda bo potrafie zjesc cala pizze chipsy i zapytac czy ktos ma cos slodkiego i zjesc tabliczke czekolady.. zoladek bez dnia.. i mi ogarniczyła takie wlasnie jedzenie ale mnie nie ograniczała z normalnym jedzeniem..a tata jest trenerem na silowni wiec sie zna
aczkolwiek 4 dni dały mi tak popalic.. :O

witam w nowym tygodniu**
Hej kurcze,to niesamowite ,ze masz takich rodziców,ze tak Ciebie pilnująTata trenerem na siłce-zazdroszcze-wykorzystałabym jego wiedzę do cna i wyżydziła karnety na siłke,jesli na jakiejs pracujeA jak tam mama-też fit?Co do jedzenia-kochana-ja jestem zodiakalny strzelec-kocham jeść-powinnam żyć w ciepłych krajach-leżeć na plaży popijac słodkie drinki i wcinać smakołyki-wieczna siesta.

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
a powiedz mi mamamichałka jak ten peeling robisz? bo ja normalnie parze kawke dość mocna i fusami masuję uda głównie i tez super. fajny jest też peeling z oriflame z serii spa taki pomarańczowy

no i jaki to kremik? można go gdzieś zakupić czy masz go kochana "po znajomości?"
Kremik mozna dostać-tylko kosztuje 190 zł albo i więcej-ja go nie kupiłam,bo w życiu bym tyle za krem nie dała!!Jakbym miała takie pieniądze wydac na cellulit to pewnie kupiłabym zapas CLA Aale kremik dostałam,cieszę się bo kurcze trochę zaburzył mój światopogląd na temat kremów
Ja peeling robię tak:
fusy z kawy,dodaję z 2 łyżki cukru,z pół opakowania cynamonu-rozgrzewa trochę,wlewam oliwe z oliwek lub olejek babydream mama-na rozstępy (rewelacja-poczytaj kwc-skład marzenie!)-tak ze 4 łyżki-ze 2 łyżki żelu pod prysznic masło kakaowe Ziaja-super wpasowywuje się zapachowo i heja.....czasami jedno przygotowanie starcza mi na 2 razy (trzymam w lodówce).Kocham ten peeling i nigdy nie zamienię go na inny.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
tez robie peeling kawowy )
dodaje do niego zwykly zel pod prysznic i heja
ackzolwiek najbardziej to mam starte ręce.. a rekawica sie strasznie brudzi od tej kawy... ;>
Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
zapraszam na konkurs u siebie w mini-blogu.
A już zaglądam,dziękuję za powiadomienie...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
O! dziękuję...działa to na Ciebie??Warty zakupienia?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora