Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 07:49   #50
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
4 DZIEŃ-5 MARCA

Dobry wieczór!Dzieciaki śpią,wreszcie mogę na spokojnie opisać mój dzisiejszy dzień.Zacznę od jadłospisu
Śniadanie
-tradycyjnie owsianka wiem,wiem...powtarzam się,ale ja uwielbiam owsiankę plus ,,przed,, 2 tabletki Therm Line
II Śniadanie
-2 kromki chleba razowego z serem i polędwicą
Obiad
-Pierś z kurczaka,sałatka,czarny makaron
Podwieczorek
-jabłko,gotowane warzywa
Kolacja
-tuńczyk
----------------------GRZECHY-------------------------------------------
-przyznaję się,zgrzeszyłam kawałkiem pizzy,którą wczoraj robiłam....ale już została zjedzona,więc co z oczu to z serca.


Moje dzisiejsze ćwiczenia:
-8 min ABS
-odrobiłam Insanity-40 minut-po fit-teście był to mój pierwszy dzień treningu...
Wrażenia??
Skakałam sobie,skakałam,robiło się coraz bardziej intensywnie...Po 15 minutach wyglądało to mniej więcej jak na załączonej emotikonce....Przez 30 minut nie schodził ze mnie kolor-przez 20 minut po ćwiczeniach trzymał się dzielnie na mojej twarzy....A ja mimo,że staram się być raczej miła i przyjacielska-to na trenera Sean T pod nosem wymruczałam wszystkie przekleństawa jakie chyba znałam....po wszystkim,jak ochłonęłam stwierdziłam,że fajnie było i jutro też chcę.......
Jak dla mnie trening mega intensywny,Turbo Fire jest jak na mój gust spokojniejszy...

Drugim moim trickiem jakim chcę się z wami podzielić,jest picie octu jabłkowegoPozdrawiam Katarzynkę-fankę tego napoju.
OCET JABŁKOWY
Dlaczego ocet?
-dzięki zawartości pektyny jest to doskonały środek wspomagający trawienie.Pektyna obniża również poziom cholesterolu we krwi,zapobiega nadciśnieniu,poprawia stan naczyń krwionośnych
-zawiera duże ilości potasu,fosforu,wapnia,sod u i witaminy E.(zredukuje tym samym w sporym stopniu skutki odchudzania,jak pozbawione blasku włosy,paznokcie,zmęczoną cerę etc)
-może nie służyć komuś,kto ma wrzody żółądka,lub wrażliwy żołądek
-pijemy szklankę wody z 2 łyżeczkami octu 3 razy dziennie rano,przed obiadem,przed snem-ja piję przed posiłkami.
-podobno najlepiej,żeby był to ocet przygotowany własnoręcznie-ja piję Rossmannowski i żyję
Przepis
-jabłka myjemy,kroimy,przepuszcza my przez sokowirówkę,na każdy kilogram jabłek dodajemy 5 szklanek wody,skórkę razowego chleba,10 dag cukru,1 dag drożdży.Całość przykrywamy gazą i odstawiamy w ciemne miejsce na 10 dni.3 razy dziennie mieszamy drewnianą łyżką.Po 10 dniach odsączamy płyn i odstawiamy na 40 dni.Po 40 dniach jest gotowy.


tak to masło ziaja to poezja, wogóle uwielbiam Ziaje, najlepsza marka polska i tania
a ten ocet ile kosztuje? wiem, ze mozna samemu zrobić właśnie. kusi mnie oj kusi...
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora