Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-16, 09:37   #79
kamiladp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Witam wszystkich którzy męczą się z łysieniem plackowatym. Jak wcześniej pisałam stosuję u mojej córki przemiennie laticort, loxon, i płyn robiony w aptece z wit. B. smarujemy główkę 6 tygodni, muszę powiedzieć że coś jakby się działo. Nie chcę zapeszać ale mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej. Moja córka zanim straciła wszystkie włosy była blondynką, w obecnej chwili na jakiś 50% głowy widać bardzo delikatny meszek, jest mało widoczny bo włoski są bardzo jaśniutkie i cieniutkie. Ale mam nadzieję że z czasem się wzmocnią. Mają około 3mm długości, może dla niektórych to niewiele, ale muszę być dobrej myśli. Poprzednim razem gdy stosowalismy kuracje od innego dermatologa to po 6 tygodniach efekt był mniejszy. Teraz jak całuję ją w główkę czuje mięciutki dotyk tego meszku. Jakieś 3 tygodnie temu zauważyłam że przerzedziły się jej rzęsy i brwi więc zaczęłam je smarować na noc olejkiem rycynowym. Rzęsy są gęściejsze natomiast po brwiach nie zauważyła zbyt dużej poprawy ale jakaś mała jest.
Słyszałam że na wzmocnienie cebulek dobry jest wyciąg z korzenia łopianu (taki oleisty). Czy ktoś może miał do czynienia z tym zielskiem i może się podzielić opinią?
kamiladp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując