Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 19:58   #80
marlena2906mmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Witam wszystkich ja także borykam sie z tą chorobą już od 14roku życia a obecnie mam 29 lat,wiec trwa to długo.Wykończyło mnie to psychicznie.Jest to bardzo duży cios w moją kobiecość.A tego co przeszłam w wieku dorastania lepiej nie pisać,bo ludzie naprawdę potrafią być podli jak ktoś wygląda inaczej.Ja mam bardzo duze ubytki w włoskach,tz.bardzo mało mam swoich włosków jak bym mogła to określić w procentach to będzie ze mam swoich włosków 20%.Muszę przyznać ze na początku starałam sie to leczyć jak tylko sie da ale teraz już odpusciłam i nic z tym nie robię.Bo nawet mi sie nie chcę.Obecnie noszę peruczkę lace wig tą drogą,moze być ale to nie to jak mieć swoje włoski.Muszę naprawdę spróbować tej metody leczenia którą tutaj nam przedstawiła Hityna,ale nie wiem czy u mnie to przyniesie efekty gdyż to juz tyle lat trwa ze boję się,że już nie mam szans na normalne zycie.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. A Ci Hityna dziękuję za opisanie swojej historii i za zdjecia naprawdę daja do myslenia.(ze mozna wyjść z tej cholernej choroby).Super ze Ci sie udałao.Ja nawet nie potrafię opisać jak bym sie czuła jak by mi włoski zaczeły rosnać az mnie dreszcze przechodzą jak to sobie wyobrażam.HE HE.
marlena2906mmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując