Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-08, 11:04   #2500
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Hej, hej!

Rzadko tutaj ostatnio zaglądam. Pochłonęło mnie szkolenie w nowej pracy i póki co nie liczę kalorii. Nadal staram się zdrowo odżywiać. Wymiary są bez zmian, więc pierwszy raz udało mi się idealnie przeprowadzić redukcję! Może dzisiaj zaktualizuję jadłospis.

Nie powinniśmy demonizować mleka 3,2%. Jeżeli ktoś po takim mleku czuję się dobrze niech pije.

Co do kabanosów moim zdaniem wszystko zależy od rozkładu makroskładników w ciągu dnia. Ja przytyłam jedząc pizzę i fast foody. Teraz raz na jakiś czas pozwalam sobie na takie jedzenie i nie tyje. Dieta nie ma być dla nas katorgą.

Moim zdaniem jeżeli jesteśmy na redukcji i mamy ochotę na kabanosy, parówki albo inne przetworzone jedzenie wliczmy je w makro i dalej redukujmy. W moim przypadku wrzucanie nieco bardziej przetworzonego jedzenia do jadłospisu było strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie jadłam codziennie parówek, lodów i kebaba. Przetworzone jedzenie stanowiło u mnie 20% diety. Jeżeli chodzi o składy kabanosów bardzo dobry skład mają ,np. kabanosy z kurczaka z Konspola. Są dostępne w Biedronce.

Agaczini jak teraz wygląda Twoja aktualna sylwetka?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez papryczzka Pokaż wiadomość
Czy mój jadłospis na R jest ok?

I dwie kromki chleba słonecznikowego (lidl) + dwa jajka na miękko + pomidor tutaj dorzuciłabym masło
II mały serek wiejski warzywa/ owoce albo pestki jako dodatek do tego serka
III spaghetti ze szpinakiem (makaron pełnoziarnisty, szpinak z 50gr serka topionego)tutaj ok
IV duża brzoskwinia jeżeli jako przekąska to ok
V serek wiejski + 4 plastry szynki z kurczaka + dwa pomidory. ok

1h ćwiczeń siłowych na siłowni, 15min szybkiego marszu na bieżni
"pod górkę"


co poprawić? dzięki
Moim zdaniem na początek ok, ale dorzuciłabym nieco więcej warzyw i tłuszcze, takie jak ,np. orzechy, pestki słonecznika, dyni, wiórki kokosowe. Oczywiście w rozsądnych ilościach.


Nie wiem jaki jest u Ciebie rozkład BTW.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując