Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-11, 17:16   #2512
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Hej,

Jestem od dwóch tygodni na diecie redukcyjnej i zastanawiam się czy powinnam coś poprawić?

jadłospis jest dość monotonny i wygląda mniej więcej tak:

8.00 dwie kromki chleba razowego, plaster szynki, plaster twarogu, pomidor + kawa z mlekiem
10.00 j.w.
14.00 j.w. już bez kawy (to jedzenie pracowe)
17.00 - 18.00 obiad - zazwyczaj: pierś z kurczaka + kasza gryczana/jaglana + warzywa na patelnie ALBO zupa warzywna + udko z kurczaka (czasem + makaron razowy/kasza jaglana) ALBO wołowina mielona zapiekana z kaszą gryczaną, pomidorami, papryką, fasolą, pieczarkami, plastrem sera żółtego
21.00-22.00 serek wiejski + pomidory + cebula ALBO pół puszki tuńczyka z wody + fasolka szparagowa + pół małego jogurtu naturalnego


To co wyżej to jakieś 1200-1300 kalorii, a powinnam niby zjadać 1500... więc czasem uzupełniam to jeszcze czymś co średnio powinnam, czyli: miodem do herbaty, owocami, lodami, jakąś bułką, sosem do obiadu. Ale nie zawsze.

Ciężko by mi było dodać jeszcze jeden posiłek żeby mięć te 1500 kcal bo ledwo jestem w stanie zjeść to co wymieniłam.

Schudłam 2,4 kg w te dwa tygodnie

Jakieś uwagi mile widziane

Edytowane przez Aisha_Q
Czas edycji: 2016-09-11 o 17:17
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując