Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:43   #2518
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Witam
Mogłabym liczyć na Waszą pomoc w ogarnięciu mojej diety? Chciałabym w końcu schudnąć, a niestety błędy jakie popełniam w kuchni/gotowaniu uniemożliwiają mi to, mimo aktywności. Być może Wasze wskazówki pomogą mi wejść na tą odpowiednią drogę. Generalnie wszystko robię pod siebie, tj. śniadanie, II śniadanie, kolację, ale obiad robię również dla Tż, dlatego nie zawsze jest bardzo dietetyczny.
A teraz coś o mnie: mam 27 lat, wzrost 169 cm i waga 65,5 kg
Czego oczekuję? Zobaczyć na wadze 58/59 kg Moja PPM: 1410, CPM: 2256, BMI 23 - zatem w normie, ale źle się czuję w swoim ciele. Wybrałam dietę 1600 kcal. Planuję wprowadzić bieganie, wtedy zwiększę kaloryczność posiłków do 1800-1900 kcal w dni treningowe i 1600 kcal w dni odpoczynku. To dobrze?

Poniżej zamieszczam jadłospis z dzisiaj i jutra.

Wtorek (ok. 1630 kcal)
śniadanie: 2 kromki chleba żytniego z pastą jajeczną, rzodkiewką, sok z 2 marchewek
II śniadanie: gruszka, śliwki, słonecznik
III śniadanie: banan, płatki migdałowe, jabłko
obiad: I. krem z brokuła z grzankami czosnkowymi
II. ziemniaki, polędwiczka wieprzowa, ogórki chilli
kolacja: serek wiejski, rzodkiewki, szczypiorek, pomidor, kromka chleba żytniego

Środa (ok. 1600 kcal)
śniadanie: 2 kromki chleba żytniego z pastą jajeczną, rzodkiewką, pomidor, jabłko
II śniadanie: pół grapefruita, śliwki, słonecznik
III śniadanie: koktajl - 2 kiwi, 1 gruszka, pół pomarańcza, nasiona chia
obiad: I. krem z brokuła z grzankami czosnkowymi
II. 2 placki ziemniaczane z sosem pieczarkowo- śmietanowym
kolacja: sałatka z mozarellą, pomidorkami, wędzonym kurczakiem i sosem jogurtowo-pomarańczowym, kromka chleba żytniego


Pozdrawiam Mam nadzieję, że z Wami mi się uda...

Edytowane przez Alicjazkrainyczaroww
Czas edycji: 2016-09-14 o 19:04
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując