Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 17:56   #38
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki z problemami i (już) mamusie

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Hej U mnie raczej cudu nie ma się co spodziewać, beta 6dpt 1.3 :/
Spokojnie, kropek się dopiero wgryzł i zaczyna produkować hcg, jeszcze nic straconego U każdego to indywidualnie przebiega. Dlatego test powinnyśmy robić dopiero za tydzień, bo teraz to tylko sobie schizy robimy.
Też brałaś pół dawki Pregnylu/Ovitrellu przed transferem?

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
Violino, ja będę pewnie regularnie do gdańskiej Invicty kursować w ramach przygotowania do kolejnego transferu, więc jeśli organizacyjnie da się to ogarnąć, to możemy się dogadać
Prawdopodobnie uda mi się zgrać z Midusią, bo ja jutro powinnam wiedzieć, co i jak z tymi receptami, więc jutro wieczorem będę mogła do Gda się do kogoś umówić na przepisanie recept - a w czwartek Midusia się tam wybiera, więc w zasadzie po drodze mi je odbierze i zrealizuje. Reszta jeszcze pół biedy, przyjdą, to będą i je wykupię, ale z Neoparinem mi się najbardziej pali, bo mam tylko 10 lub 9 zastrzyków Clexane, które mi doktorka przepisała, kosztuje tutaj 159 funtów miesięcznie (750zł). Neoparin to 320 zł miesięcznie, więc no...

Zeszłam dziś tyle kilometrów, w tylu aptekach byłam, że mnie aż skręca. Oby jutro poszło lepiej.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując