Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-05, 19:31   #1
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Exclamation

Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic


Obserwując rosnące zapotrzebowanie na analizy składów różnych specyfików do włosów, pomyślałam, że niezym pomysłem będzie zebranie wszystkich informacji w zakresu analizy składów w jedym miejscu , podobnie jak na forum biochemicznym.

Dotychczas dyskusje dotyczące składów prowadzone były w różnych miejsach i na różnych wątkach, co w efekcie prowadzi do lekkiego chaosu i czasem trudno jest odnaleźć informacje zarówno co do składu jak i tego, czy dany kosmetyk był już analizowany zatem mam nadzieję, że ten wątek będzie pewnym ułatwieniem w poszukiwaniach odpowiedzi na nurtujące kwestie

Myślę, że w miarę możliwości ja jak również i inne wizażanki potrafiące rozszyfrowywać składy bądź posiadające wiedzę z zakresu biochemii i składników chętnie pomogą w odpowiedzi, co kryje zawartość buteleczek ze specyfikami do pielęgnacji włosów


Kilka wskazówek, które uczynią wątek przyjaznym i czytelnym

1. Zanim poprosisz o analizę, sprawdź, czy dany kosmetyk nie został już wcześniej opisany.
Listę zanalizowanych kosmetyków znajdziesz TUTAJ
2. Podaj, proszę, pełną nazwę kosmetyku oraz jego producenta, na początku postu, najlepiej pogrubioną czcionką. Jeśli to możliwe, załącz zdjęcie, pozwoli to na szybsza identyfikację wizualną kosmetyku
Składów bez podania pełnej nazwy nie analizujemy
3. Nie podbijaj postów z prośbą o analizę. Jeśli to zrobisz, licz się z faktem, że spadnie on na koniec kolejki.

Jeśli są jeszcze jakieś sugestie, proszę pisać, chętnie dopiszę do listy

Z uwagi na coraz częstsze duble zgłoszeń, bez najmniejszych prób wyszukiwania i co gorsza, sprawdzenia gotowej listy kosmetyków informuję, że wszystkie takie posty będą KASOWANE bez słowa wyjaśnienia.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-06 o 11:09
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora