Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedŚLUBNE odchudzanie:)czyli do sierpnia mało czasu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 12:53   #70
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: przedŚLUBNE odchudzanie:)czyli do sierpnia mało czasu!

Izzy, chyba sciągnęłaś mnie myslami, zeby tu napisać
wiadomo jak to przez swieta, siedzi sie przy stole z rodziną i je
aż sie boje wejsc na wagę, bo jadłam totalnie wszystko. no i do komputera nie zaglądałam... dzisiaj wracam do poznania. Z rowerem kupiłam dzisiaj koszyk na rower, pan w sklepie mi go zamontował Wiec czeka mnie dzisiaj podroz pociagiem z rowerem a potem juz sama przyjemnosc codziennej jazdy

Egzaminy zdałam wszystkie, mam teraz wiecej wolnego czasu, mogę skupić się na swoim ciele I na przygotowaniach do slubu
Kazdy weekend maja mam na maxa zajęty- w pierwszy weekend sesja narzeczenska i odwiedziny rodzicow (moich), w drugi jedziemy do spa do wieliczki (niech zyje groupon ), w trzeci w koncu jadę po sukienkę, załatwiamy usc i ksiadza i ide na wieczor panienski koleżanki, w czwarty i w piaty bedziemy jedzic z zaproszeniami No, ale najpierw musimy te zaproszenia zrobic- dzisiaj bedziemy zamawiac papiery itd.
Jutro wykupie sobie chyba karnet open na fitness, bo nie zamierzam popuszczac mojemu tłuszczykowi! Nadal kręci mnie szał ciał Dodatkowo mam jeszcze karnet na fit curves, gdzie zajecia sa 3 razy w tyg po poł godziny. kupiłam okazyjnie na grouponie i trzeba w koncu wykorzystac W weekend odkurzę też rolki, a tztowi dam rower- pojezdzimy sobie nad jeziorem maltańskim- ja na rolkach, on na rowerze
Jestem pełna pozytywnej energii, radosci, szczęscia.. Dawno juz nie czułam się tak dobrze Nic takiego wyjątkowego sie nie stało, to chyba po prostu zmiana diety, ruch, wiosna i miłość

Czytam tez bardzo ciekawą ksiazke "you are what you eat". zaznaczyłam interesujące fragmenty do przetłumaczenia dla mamy (mama nie czyta ksiazek po ang.), wiec wrzucę napewno. Wiem, ze konkurs wizazowy konczy sie jutro, ale mam zamiar poprowadzic jeszcze ten moj pamiętnik- w koncu o ciało powinno dbac sie cały czas, a nie tylko przez miesiąc

Buziaki dla Izzy Miłego dnia kochana

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

czas pędzi jak szalony! 102 dni do slubu!
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora