Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hop hop do góry skaczmy jak kangury czyli schudnij ze skakanką i pozytywną energią !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-12, 15:36   #13
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Hop hop do góry skaczmy jak kangury czyli schudnij ze skakanką i pozytywną ener

Cytat:
Napisane przez indja2 Pokaż wiadomość
Kilka słów o czerwonej herbacie. W internecie można znaleźć wiele relacji osób, które zachwalają jej właściwości odtruwające, dzięki którym wspomagany jest proces odchudzania, a dzięki zawartym w niej przeciwutleniaczom możemy się pozbyć z organizmu toksyn. Osobiście ciężko mi się przekonać do smaku czerwonej herbaty, a próbowałam różnych - chyba dlatego postawiłam na kapsułki, ale spróbuję dać jej jeszcze jedną szansę.

Poniżej zamieszczam kilka informacji na temat działania czerwonej herbaty:


WŁAŚCIWOŚCI:

1. Badania prowadzone na uniwersytetach we Freiburgu i Heidelbergu oraz w Paryżu dowodzą, że Pu-Erh:
- wspomaga pracę wątroby,
- obniża poziom cholesterolu,
- oczyszcza organizm,
- pobudza procesy trawienne,
- skutecznie walczy z nadwagą,
- łagodzi skutki spożycia alkoholu,
- wzmacnia organizm.

2. Amerykanie nazywają Pu-Erh
"niszczycielem tłuszczu". Nazwa ta dokładnie określa działanie Pu-Erh. Badania prowadzone z kolei w paryskiej klinice niezbicie dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie tę herbatę w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg. Interesujące jest to, że utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Jednak znacznie ważniejszy jest fakt, że spadek wagi się utrzymywał. Można więc tu mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania. Czerwona herbata atakuje bowiem jedynie zbędne pokłady tłuszczu w naszym organizmie.

3. Francuscy lekarze twierdzą, że czerwona Pu-Erh wspomaga pracę wątroby. Postanowili oni przetestować skuteczność działania czerwonej herbaty osobiście. Pili Pu-Erh po spożyciu więcej niż symbolicznej lampki szampana. Wyniki badań wykazały, że po dwu godzinach poziom alkoholu obniżył się o 0,45 promila. Lekarzy ucieszył fakt, że powróciła utracona jasność umysłu. Nie łudźmy się jednak, że Pu-Erh pochłonie każde ilości alkoholu.

A ja się nie do końca z tym zgadzam. Po pierwsze od razu nie wierze, że działa herbata z torebki. Dla mnie wszystkie herbaty w torebkach to wyrób herbatopodobny i ich smak ma się nijako do tych sypkich. Po drugie czerwoną herbatę piję od lat, bo lubię i nigdy nie zauważyłam aby przemiana materii mi się po niej zwiększyła. Chyba, że przez to, że piję ją jakieś 10 lat to tego nie widzę po prostu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora