Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hop hop do góry skaczmy jak kangury czyli schudnij ze skakanką i pozytywną energią !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-12, 15:42   #17
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Hop hop do góry skaczmy jak kangury czyli schudnij ze skakanką i pozytywną ener

Cytat:
Napisane przez indja2 Pokaż wiadomość

W torebkach na pewno nie jest tak skuteczna jak tak zwykła liściasta do zaparzania więc najlepiej kupować taką w herbaciarni albo sklepie zielarskim. Co do skuteczności skoro tyle osób ją chwali musi coś w tym być - chyba, że mamy do czynienia z masowym efektem placebo

Mogę się wypowiedzieć co do działania zielonej herbaty czuje, że mi pomaga i mój organizm się domaga co dziennej dawki - także reasumując myślę, że to zależy od organizmu, sposobu zaparzania i zapewne jakości pitej herbaty.

Zielona też mi pomaga. Uspokaja mnie, po niej lepiej się wypróżniam, a miałam już okresy, że 3 tygodnie nie byłam w kibelku (wina złej diety, drastycznej) i do tego czuję, że ochrania mnie od wewnątrz. Również piję jakieś 10 lat i nigdy chyba nie przestanę. I to prawda, że prawidłowe zaparzenie dużo daje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora