Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bye bye zbędne kilogramy !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-21, 21:58   #39
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: bye bye zbędne kilogramy !

Cytat:
Napisane przez ninjanka Pokaż wiadomość
mercer, spróbuję tego 8 min buns. poprzeglądałam filmiki i faktycznie proste. będę sobie ćwiczyć w domu w dni w które nie mam fitnessu. może da efekty i zrzucę te parę kilo z tyłka.
Parę kilo z tyłka przy 8 min to chyba nie da rady Ale przy regularnych ćwiczeniach (4-5 razy w tyg) efekty myślę, że powinny miło zaskoczyć


Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Ty to wogóle jesteś koks z tym Insanity! Ja bym nigdy nie dała rady ... Podziwiam! A nie za mało troszke jedzenia? Jak na taki wysilek do tego...
Hehe ja do tej pory nigdy wcześniej nie robiłam żadnych tego typu ćwiczeń, biegałam tylko, koleżanka mnie od roku na fitness wyciągała jeszcze nie zdążyłam się zapisać Ale to insanity strasznie wciąga i wcale nie jest takie strasznie trudne jakby się wydawało

Jedzenia może i mało ale nic w domu nie mam, muszę się na zakupy wybrać jutro, bo same resztki mam

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
U mnie dzis nieidealnie bo nie mialam dobrych produktów w lodowce, ale tragedii też nie ma. Zakupy zrobione i zaczynam pełną parą Postanowiłam jeść minimum 1000 maksimum 1500, ale celuję w 1200 kcal dziennie.
też tak będę się starała


__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując