Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znamiona, pieprzyki - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-27, 17:41   #82
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Unhappy pieprzyki raz jeszcze :-(

witam. jestem tu nowa, wiem, ze temat byl juz poruszany, jednak ten problem nie daje mi spokojnie zyc.. od dziecka uwielbialam opalanko, od jakis dwoch lat nie bylam blada ani jednego dnia. nie opalam sie na czerwono, mam jednak dosc jasna karnacje, ciemne blond wlosy, niebieskie oczy i... mnostwo pieprzykow. teraz, kiedy jestem za granica i nie korzystam z solarium zauwazylam ile mi ich 'wysypalo'.. cos strasznego!! jednak problem w tym, ze nie podoma mi sie jeden z nich, umiejscowiony na piersi. postaram sie dokladnie go opisac i poprosic o rade co robic ma on ok 5 mm, jest w ksztalcie trojkata, a na kazdym zakonczeniu posiada czarne male kropki, w polowie jest brazowy a w polowie czerowno-rozowy, ma niewielkie wypuklosci i nierowne brzegi.. wiem, ze najlepszym wyjsciem jest konsultacja dermatologiczna lub onkologiczna, jednak przebywam za granica i MUSZE tu byc do polowy lipca. dermatolog w Anglii jest niesamowicie drogi a ja pracuje tutaj by uzbierac na studia i chce to zrobic jak najszybciej. planuje wizyte u lekarza natychmiast po powrocie. ale tak sie boje, ze to czerniak, ze nie moge spac i o niczym innym nie mysle. co o tym myslicie? czy moge czekac z tym do polowy lipca? zaznaczam ze w ostatnim czasie pieprzyk nie zmienil wygladu. pozdrawiam i witam zarazem
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując