Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 20:01   #1551
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Dziękuję [emoji8] Nic się nie stało[emoji6]

Co kupujecie w Ikei? Też musimy jechać, ale jakoś nam nie po drodze.

Wróciliśmy z basenu. Ledwo żyję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcemy zmienić kanapę w salonie. Kiedyś spodobała mi się taka turkusowa.

Okazało się, że wchodzi do sprzedaży w październiku, i pierwszą dostawę mają 01.09. Czyli mam tydzień żeby sprzedać starą

Ostatecznie dzisiaj kupiliśmy dozownik na oliwkę z rossmanna, bo ta butelka fabryczna to porażka ;/
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
No to się Wam super udało, za takie łóżeczko płaciłam coś ponad 300zl [emoji86]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ja też się umówiłam na 11 września bo moje pięty jak papier ścierny. No nie wiem co w tym roku się dzieje ze stopami ale ja mam tragiczne. Niby smaruje i kremuje a skóra popękana jak u starego chłopa [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Ja dopiero też usiadłam na dupie, jak dobrze że to już wieczór. Film udany, nawet mi się podobał, później lody i do domu. W domu czekały na mnie jeżyny więc machnelam 20 butelek soku, wykapalam się, zjadłam kolacje i leżę. Brzuch twardy, plecy i nogi bolą [emoji23] czuje się jak po maratonie a syn jeszcze się bawi u siebie w pokoju [emoji44] skąd on ma tyle siły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A próbowałaś pięty pilnikiem elektrycznym? Mi TŻ robi raz w miesiącu (albo i rzadziej) i żadne kremy nie są potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora