Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-08, 08:35   #1154
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
używałam La Roche-Posay, Anthelios Age Correct SPF50+
ładnie się wchłania, nadaje się pod makijaż, mógłby trochę lepiej nawilżać (moja cera jest dojrzała, normalna w kierunku suchej), ale całkiem fajny jest, chociaż przy pierwszym użyciu łzawiły ani trochę oczy i potem uważałam , żeby za blisko oka nie nakładać. Bez wow, ale ok. W cenie regularnej się nie skuszę kolejny raz.



Kupowałam Garniera w UK na jakieś promocji, na półce stały obok siebie dwie wersje, ten w tubce to krem , a ten który opisujesz jako hiszpański to fluid. Przeznaczone są do innego typu skóry
Wersja w kremie, którą posiadam lepsza do skóry normalne/suchej, ładnie nawilża, bezproblemowo się rozprowadza. Nie podrażnia mi oczu, cena bardzo przyjazna, więc póżniej dokupiłam 3 tubki.
Przez ostatnie 10 dni używałam na wyprawie rowerowej (reaplikowałam oczywiście, bo cały dzień na słońcu), nie opaliłam się, nie mam nowych przebarwień.
Jedyna wada, że potrafi się rolować ...nie zawsze, ale jednak . Pewnie zależy to od pielęgnacji jaką danego dnia na dzień nakładam . Jednak przy tej cenie ( ok. 40 zł) nadal uważam , że warto.
juz wiem, bo kupilam w innej drogerii Garniery zostawiam na jesien/ zime/ wiosne. Teraz koncze barwiony DRMTLGY, canmake i Eucerin.
Ja pod tresciwszy (dla mnie Eucerin i DRMTLGY) spf nie uzywam kremu, bo sie nie wchlonie Canmake bardzo lubie do reaplikacji w ciagu dnia, u mnie super sie sprawuje. Poza tym ma mala tubke, ktora wszedzie sie zmiesci

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Właśnie poszukałam sobie info o tych spf na makijaż w formie sprayu, Garnier ma kiepskie opinie, jest też transparentny Anthelios XL ...Tylko jakoś nie wyobrażam sobie spryskać tylko twarz , żeby nie trafić na włosy , ciuchy....Jest kilka filmików, gdzie właśnie metodą stemplowania gąbeczką dokłada sie spf. Jakoś nie mogę się do tego przekonać...Wydaje mi się że to średnio ma sens, ale może kiedyś tak zrobię na próbę.Po pracy jak wiem że jeszcze będę na słońcu-robię delikatny demakijaż pomijając oczy i nakładam spf, już zostawiam bez podkładu, brązera ..Czasem dodam różu i rozświetlacza i koniec. No ale to już trudno nazwać makijażem..
Ps. Przetestowałam Vichy Capital Soleil Anti-Age, może być, pierwsze wrażenie że ciut tłusty, ale po chwili wchłania sie do matu. Niestety przy nałożeniu przepisowej ilości na raz czuję lekkie chwilowe pieczenie w okolicach nosa (moje nawrażliwsze miejsce). Na drugi dzień nałożyłam dwie cieńsze warstwy i efekt pieczenia mniejszy. Tylko pojawiły się mikro -wiórki, jakby się zrolował . Muszę to jeszcze obadać bo w tym czasie dodałam sobie dodatkowy dzień z retinolem, może to był naskórek nie spf;-)
czy to ten:
https://www.lookfantastic.nl/vichy-c...E&gclsrc=aw.ds
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując