Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer - Częstochowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-26, 17:48   #623
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez AgniSinatra Pokaż wiadomość
Wieki temu, bo w czasach gimnazjum (czyli ponad 10 lat temu) moja wówczas dobra przyjaciółka bardzo wyzywała na fryzurę, którą jej zrobił. Miała bardzo kręcone włosy, taki skręt rzadko spotykany chyba, że u czarnoskórych, a do tego dosyć długie. Zrobił jej jakiegoś takiego kaczorka, który puszył się jak szalony, ogólnie fryzura bardzo niefajnie wyszła przy tak kręconych włosach i żeby jakoś to wyglądało musiałaby je codziennie prostować (a ciężko było przy jej typie włosów). Fakt, że było to dawno temu, ale widzę, że inne panie tutaj też nie wydają się zadowolone ze stylu pracy typu "wizja" bez względu na typ włosów i prośby klientki.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Mowa o Sebastianie z welli powyżej

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Natrafiłam na ten wątek guglując opinie na temat Zohana, którego poleciła mi kumpela. Czy któraś z was była u niego? Od lat sama się farbuję i obcinam, bo nie ufam fryzjerom, szczególnie z medalikowa, ale ostatnio sama rozjaśniałam włosy i nie wyszło mi w 100% równomiernie. Mogę nawet przepłacić byle mieć pewność, że ktoś ładnie mi poprawi i dorozjasni włosy, umie pracować na włosach/falowanych kręconych, nie obcina 2x tyle niż trzeba bez uprzedniej konsultacji, nie zniszczy ich, nie narzuca swojej wizji na siłę itp. Polecacie Zohana na profesjonalne farbowanie? A jeśli nie to kogo?
Dwa posty wyżej patrz...


Chodziłam do zohana, ale absolutnie go nie polecam.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując