Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-23, 18:57   #3131
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Piękne macie paznokcie!
Ja dzisiaj przygotowałam sobie olejek i mam zamiar regularnie go wcierać. Od jakichś 3 tygodni łykam Silicę, ale muszę się jednak wspomóc jeszcze olejkami. Od dzisiaj zaczęłam też łykać wit E, którą kupiłam do mieszanek.

Mój problem to przesuszone paznokcie, strasznie mi się rozdwajają. Na tyle mocno, że nawet hybryda mi odchodzi razem z warstwą paznokcia a bardzo rzadko je matuję i wcale nie czuć, że są cienkie... Może to aceton mi je tak wysuszył.

Na razie używam tylko lakierów tradycyjnych, żeby nie moczyć ich w tym acetonie ciągle.

Jako bazę stosuję odżywkę z Eveline (nowsza wersja bez formaldehydu). Ta starsza wersja mi zawsze pomagała, ale teraz nie wiem, czy jeszcze bardziej mi nie wysusza tych paznokci... ale na pewno czuć, że są twardsze.

A jeżeli chodzi o żółknięcie paznokci, to nie mam sposobu. Chciałabym, żeby była dostępna linia lakierów, gdzie jest jasno powiedziane, że nie powodują przebarwień. Nawet kosztem ograniczonej gamy kolorów albo ceny. Teraz używam głównie lakierów Essie oraz Vinylux i w sumie tragedii nie ma, ale nie malowałam ostatnio żadnymi ciemnymi kolorami.
Która to wersja odżywki Eveline jest bez formaldehydu? Ta sensitive? Ile ja się naszukalam odżywki bez formaldehydu i żadna tak mi nie pasuje jak ta Eveline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując