Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowe 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-10, 13:52   #302
moulin_rouge
Raczkowanie
 
Avatar moulin_rouge
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 149
Dot.: Mamy styczniowe 2022

To może też jednak pójde w tym kierunku, że pajace tylko na noc. Choć te półśpichy i spodenki, to własnie mi się wydaje, ze są niewygodne, bo jest gumka i może uciskać, albo leżąc na plecach ugniatać, ale co tam wiem... to tylko moje wyobrażnia ;-)

Karo, ale zakupy i za taką cenę! Kurde tez się muszę wybrać, choć ja po lumpeksach nie latam, wiec nie wiem, czy się tam odnajdę i czy u mnie w mieście są jakieś warte grzebania.

Przeglądam vinted i nowe ciuszki - to prawda ceny kosmiczne. Niby można tanio znaleźć, ale jak się zbierze tego kilkadziesiąt sztuk, to już tak tanio nie jest. Znalazłam na vinted meeega piękną pakę ubranek ok. 75 szt. i modnie, i jakościowo super, ale niestety za ok. 800 zł. Byłoby ok, tylko dziewczyna ma masę ubranek "na wyjście" no, a po domu nie będę ubierać dziecka w ogrodniczki, super dresy, czy koszule z szelkami, wiec szkoda za to wszystko płacić, zwłaszcza, ze to zestaw na pierwsze 3 miesiące tylko. Nie wiem nawet, czy bym zdążyła malucha wystroić kilkanaście razy w ciągu tych 3 miesięcy.

Dobrze, że piszecie, co kupujecie/miałyścue, bo w necie jest tyle tego, że człowiek się gubi. Ja nie wiem też czy na razie tyko oglądać, czy już kupować. Boje się kupować, bo potem jednak coś mi sie odwidzi, albo poczytam o jakiejś innej marce/materiałach i bede kupowac na nowo. Na razie na super okazje nie trafiłam, żeby już kupować, ale nie chce żeby potem było za późno.

W zeszłym tygodniu na prenatalnych mały był miednicowo ułożony, a wczoraj na wizycie już leżał główką w dół, chyba nawet wiem keidy się obracał (zaraz po prenatalnych), bo mi wypychało brzuch, jakby była tam główka. Najgorsze jest to, że dzisiaj znowu się wypychał i chyba wrócił do pozycji pupą w dół
moulin_rouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując