Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-18, 17:53   #4875
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No co z tego że ma podpinana bluzę? To założysz body bluzę i kurtkę z bluza? Kurtka sama w sobie jest cienka.
Ja patrzę już kurtki na zmniejsza jesień. Więc coś pikowanego może. Żeby też rękaw był cieplejsze. Więc może fakt ta druga. Choć ona jest opisana jako orzeciwdeszczowa
Ja bym coś więcej założyła. Choć kamizelkę żeby były 3 warstwy na tułów i kocyk

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Tak w tamtym roku się 4 miejsca zwolnił. Zobaczymy.
Myślałam żeby już wziąć (finansowo podobnie do tego rozwiązania co wybraliśmy)
Marzy mi się kurs zniemieckigo. Po pracy męża za późno bo zaraz kłaść hele itp a to jeszcze dojazdy
W weekend najczęściej sobota to mamy ten basen...
Rozwazalam opcje że ja na język na 8, do 9.30. Od stycznia/lutego
I wtedy helcia ze starszym do żłobka od 8.30 do 10.
Ale ja bym musiała wyjść koło 7 żeby w korkach pocisnac. Ona mając 8mcy nie pociągnie bez cyca tyle, nawet liczac jakieś śniadanie.
Plus fakt że to zima więc korki wypadki sytuację losowe. Plus mój mąż ma wtedy prscy na 18h na dobę (dosłownie) i masę delegacji więc uznałam że biorąc pod uwagę to wszystko raczej bym się rozczarowała a nie pochodziła na Zajęci...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No pisałam w tym sensie że jest ciepła w sam raz na taką pogodę? Czy zbyt ciepła? Czyli jak jest pogoda poniżej 10 stopni to body długi rękaw, bluza lub kamizelka ocieplana plus kurtka? Czy jak jest ocieplana bluza z misiem w środku to już nie trzeba bluzy tylko wystarczy samo body z długim rękawem?
Nie mogę patrzeć na siebie plus dla dziecka o jedna warstwę więcej bo ja zazwyczaj albo ubieram się za ciepło albo za zimno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora