Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 16:54   #830
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Sądzę, że wszystkie. Natomiast ja zwężalam jakieś 8 lat temu to ceny się zmieniły. A pewnie zależy od miasta. Im większe tym cena wyższa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

A ja mam z Biedronki. U mnie na takie wyjścia jak sklep czy spacer w mroźny dzień idealne. Mam już chyba 3 lata. Chodzę jak jest sucho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wiele lat temu kupiłam dwie pary butów typu emu na gumowej podeszwie. Zapłaciłam jakieś śmieszne 20 zł za jedną parę, więc nie oczekiwałam cudów. Jedne zostawiłam w domu do noszenia jako kapcie zimą - te mają się świetnie i nadal wyglądają jak nowe. Drugie zabrałam do pracy jako buty na zmianę, czasem nosiłam je też na dworze (jak np. musiałam wyskoczyć do sklepu obok czy na ryneczek). Chyba po 3 sezonach zimowych przetarły się w nich podeszwy, ale TŻ potrafi tak zniszczyć w pracy buty już po kilku miesiącach. Także ogólnie sądzę że były dobrym zakupem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Miałam emu z biedronki/Lidla ale nie na piankowej podeszwie tylko normalnej, sztywnej i chodziłam w nich bardzo długo, żadnego problemu z nimi nie miałam, nie były rozklapciane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A macie może zdjęcie tej podeszwy z Waszych butów? Bo ciężko mi się zorientować, jakie to są piankowe, a jakie sztywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora