Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Osobisty nie banalny oryginalny prezent -pomysły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-12, 12:22   #22
magdalenka_art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Osobisty nie banalny oryginalny prezent -pomysły

Cytat:
Napisane przez Accacia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Ostatnio szukałam wielu prezentów bo a to na dzień matki a to na slub przyjaciółki a to znowu teraz na zakonczenie roku szkolnego dla wychowawczyni. Niestety wszystko jest chińskie albo poprostu tuzinkowe no albo strasznie drogie. Proponuję, zeby wpisywac namiary na jakies piekne rzeczy powiedzmy do 200 zł.. Nie kazdy ma czas jeździc po wszystkich sklepach i szukać . Tu moglibysmy wymienić się propozycjami. Ja mam jedną propozycję na początek. szukając czegoś niespotykanego i niezbyt drogiego trafiłam na fantastyczne figurki aniołków z imieniem. na stronach artystycznych.Zamowienie jes tu prawdziwego artysty i cena do 200zl własnie w sumie nie wiem czy teraz moge tu link podawać ale chyba ten Pan nie bedzie mial pretensji .
Nieszablonowe, niepowtarzalne i oryginalne upominki, prezenty na specjalne okazje Wszystko na indywidualne zamówienie. Ślub, Chrzest, Dzień Matki, Urodziny, Zakończenie roku szkolnego, dosłownie na każdą okazję. Nie ma rzeczy, których nie dało by się wykonać. Wszystkie prace wykonywanie w 100% ręcznie z zimnej porcelany.


Pozdrawiam
Magda

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-08-04 o 16:21 Powód: reklama
magdalenka_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując