Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermacol -kolor i inne pytania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-03, 22:03   #7
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Dermacol -kolor i inne pytania

Cytat:
Napisane przez bomba146 Pokaż wiadomość
chyba czytac nie umiesz bo to co mi przsłałas jest oo miastach gdzie mozna kupic dermacol klask i:hahah....
pisałam jasno i wyraźnie, ze przeszukalam wiele watków ii nigdzie nie znlazłam odpowiedzi na dreczace mnie pytania...
pozatym jak macie odpowiadac ii przestłac mii 100 takich samych linków które przegladałam wczesniej to lepiej nie odpowiadajcie
Regularnie się udzielam w tamtym wątku i wiem, że znalazłabyś odpowiedźna swoje pytanie, gdybys tylko poświęciła na to trochę czasu.
I nie wiem dlaczego uwazasz, że taka odpowiedź jest zła? Zadalam sobie trud i podetknęlam Tobie pod nos gotowego linka [koleżanka powyżej też] a ty się dąsasz [ nie śmiej się tak, bo znów wyszło Twoje lenistwo, ponieważ podany przezemnie wątek, jest watkiem zbiorczym, czyli są tam tez posty dotyczące odcieni.. ]? może mamy Tobie jeszcze dobrać kolor do karnacji? Tak.. jestesmy wrózkami i zaraz Tobie powiemy co masz kupić

Niecale 2 minuty zajęło mi znalezienie TEGO
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...3&d=1147636516

Jestem zdania, że wcale nie szukałaś
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:08
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując