Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-27, 08:23   #2556
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Gryzia a czemu nie czekasz do piątku z testem? To tylko parę dni, skup sie na czyms innym kochana. A wiesz sama ,ze nawet niektórym dziewczynom w dniu @ nie bylo nic widac na testach.. a co dopiero tyle dni przed.
Jak czekałam do @ albo dnia po i zawsze tlusto od razu bylo.
A jak robilam za wczesnie to tylko niepotrzebne rozczarowanie. I akurat tak sie u nas składało, ze jak czekałam do dnia @ bylam w ciąży a jak sikalam po kątach i sobie wkrecalam to nic z tego nie bylo, mózg robi nam rozne zarciki.
Za Ciebie trzymam ogromne kciuki i wiem, ze szybko sie uda, jak nie w tym cyklu to w następnych [emoji173]

My sie pakujemy, wyjeżdżamy dzis nad morze na kilka dni. Upal jak cholera.

Wczoraj odebralam wyniki krwi, toxo ujemne, tsh musze obnizyc troszeczkę bo mam 2,0 wiec 2razy w tyg bede jadła troszkę mocniejsza tabletkę.
Krzywa wyszla mi super, wiec będą lody, gofry
Pamietam , ze jak do was dolaczylam majeczce wyszla cukrzyca a już dzidzia jest na swiecie.
To juz zaraz 26tydzien. Niech ktos zwolni ten pęd bo ja niegotowa. ;D mysle ,ze mam dużo czasu a z drugiej strony troszkę stresik bo widzę, ze dziewczyny niektóre mają już wszystko [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo biorę dupka i jak nie ma ciąży to muszę odstawić, a nie chcę przedłużać niepotrzebnie cyklu w razie co...

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora