Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-07, 15:14   #82
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, okropnie zagmatwane będzie. Biorę tabletki daylette, czyli 24 białe i 4 zielone czyli placebo. Ostatnia z opakowania miałam wziąć w piątek wieczorem i wzięłam o stałej porze, ale w sobotę wieczorem wzięłam opakowanie i się okazało, że zamiast ostatniej białej wzięłam zielona placebo. Jak mogłam się tak pomylić, nie wiem. Niewiele myśląc szybko lyknelam tę ostatnia białą i to był błąd, bo tak po prostu bym skrócila sobie przerwę i nowe opakowanie zaczęłabym we wtorek zamiast jak zwykle w środę, ale to był impuls. Okres powinnam dostać dziś albo jutro, tylko zastanawiam się czy nie zaburzylam tego ta jedna tabletka przyjęta w sobotę? Czy dostanę go teraz czy ta jedna niepotrzebnie wzięta tabletka spowoduje, że wszystko się pomiesza i mogę nie mieć teraz krwawienia?
No jesli nastepnego dnia zaczelas nowe opakowanie zaczynajac od prawidlowej, bialej tabletki to wg mnie wszystko ok, mozesz z tego nowego opakowniu wyrzucic ostatnia aktywna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując