Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psy- cz. VI
Wątek: Psy- cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-14, 23:32   #154
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;81378346]Dziewczyny, bo się teraz zaczęłam zastanawiać, czy dobrze zrobiłam. Sucza jest niecałe dwa miesiące po sterylizacji, od tego czasu zauważyłam, że więcej je i trochę przybrała na wadze (zawsze była szczypior). TŻ wraca do domu na weekendy i zauważył po niej, że trochę przytyła. Teraz skończyła jej się karma, i kupiłam jej wersję light, bo pomyślałam, że jak tak dalej pójdzie to mi pies utyje, że lepiej zawczasu dać light, żeby utrzymać wagę, niż potem odchudzać. Ale teraz się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam? Może light nie będzie wystarczająca i mi piesek zbiednieje? ale z drugiej strony po sterylce jest zwiększone prawdopodobieństwo tycia, więc może jednak dobrze zrobiłam?[/QUOTE]
Moim zdaniem to nie jest mit, że psy tyja od sterylizacji. Sama wiem po mojej. Od razu po jadła karmę light, a i tak przytyla. Nic się nie zmieniło, było tak jak zawsze ba nawet więcej długich spacerów plus ta karma. Mimo tego 5 kg jej przytylo. Pies przyjaciółki tak samo. I niestety psu nie jest łatwo zrzucić zbędne kg. My miałyśmy masę karm. Było ok na wet RC, zmieniłam na tańsza i bum waga nawet w górę, albo stała... Jadła już praktycznie wszystkie znane, polecane karmy. Koniec końców po x czasu wróciłam z nią od miesiąca na wet royala i wiecie co? Zaczęła w końcu chudnac. Widzę to po niej i np. Szelki musiałam jej zmniejszyć bo jej spadały. Sąsiad tak samo, że chyba Nutka schudła. Droga ta karma, albo jak ma w końcu schudnąć to się poświęce z tą kasą...


PS Wszystkie wyniki (tarczyca itd.) ma idealne.

PS 2 Większość tych karm light jej bardzo smakowała. Więc nie martw się, nic jej się nie stanie. Lepiej żeby nie przytyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując