Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endometrioza - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-26, 20:18   #1569
Endo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 12
Dot.: Endometrioza - wątek zbiorczy!

Witam wszystkich,
już jakiś czas nikt tu nic nie pisał, ale może znajdę tu jakieś wsparcie. Za 2 tygodnie mam laparoskopię, ponieważ lekarze zdiagnozowali u mnie endometriozę. W jednym jajniku torbiel ok. 3-4cm, natomiast w drugim torbiel znacznie większa jakieś 7-8cm. Lekarze od początku mnie uspokajali, że to nic takiego, że nic mi nie będzie, ale im więcej czytam o tej chorobie tym bardziej jestem przerażona. Jestem w szoku, że żaden lekarz kiedy pytałam o tę chorobę nie wyjaśnił mi nic szczegółowo. Jedyne co słyszałam to tylko, że mam szybko urodzić dziecko. Mam dopiero 23 lata i mam wrażenie, że moje życie się skończyło. Boję się, że czeka mnie teraz tylko sam ból i inne związane z tą chorobą dolegliwości. Jeszcze jakieś kilka miesięcy temu byłam spokojna, ale teraz...płaczę dniami i nocami. Nie wiem co mnie czeka, ani za kilka tygodni, ani za kilka lat. Jak wy kobiety chorujące na endometriozę ją przechodzicie i dajecie sobie z tym radę? Czy da się żyć z tą chorobą, z bólem? Czy ten ból da się uśmierzyć? Od kilku lat jestem w związku ze wspaniałym chłopakiem, na którego wiem, że mogę liczyć, ale mam wrażenie, że jeśli zostanie ze mną to jego życie również się skończy.

Jestem pełna podziwu dla wszystkich Was kobiety!
Endo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując