Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-02, 15:21   #1
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka

Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)


Witam serdecznie
...zaczynam walkę o realizację marzeń
Dziękuję za odwiedzenie mojego wątku-i mam nadzieję,że będziecie do mnie czasami zaglądać i obserwować moją walkę o ciało moich marzeń..
Jestem mamą dwójki chłopaków-jeden ma 6,5,drugi 1,5 roku...mam 29 lat.Każda ciąża to ponad 20 kilogramów-za pierwszym razem wróciłam ,,do siebie,, za drugim ,,prawie,,..Jestem dosyć krytyczna względem siebie i zawsze starałam się trzymać tą swoją wagę-lecz nie zawsze to mi się udaje...Jako zodiakalny Strzelec kocham jeść,kocham jeść późno,uwielbiam imprezy,letnie grillowanie-za słodycze oddam dusze diabłu,mój gust kulinarny można porównać z gustami męskimi..mięcho,dużo,tłus to,ciasta,piwo-a nie jakieś tam ...sałateczki
Na szczęście lubię wysiłek fizyczny i potrafię sama z siebie zmobilizować się do ćwiczeń domowych.Dlatego właśnie jako-tako po ciężkich pociążowych miesiącach dochodzę do siebie..tylko,że ostatni raz ćwiczyłam rok temua lato tuż,tuż...
A ja chociaż raz w życiu chciałabym być idealna..mieć fajnie umięśnione ciało,jędrne,gładkie...i być z niego dumna.Kilka dni przed ogłoszeniem wyników-postanowiłam się ,,wziąść,, za siebie..obmyśliłam plan działania i wierze,że będzie tak jak chcę...do tego -wizaż mi taką niespodziankę zafundował-że nie może się nie udać.
Mój mini-blog-będę traktowała jako mój osobisty dziennik i podsumowanie dnia-będziecie mogły-śledzic mój jadłospis,ćwiczenia oraz grzeszki -których mam nadzieję-będzie niewiele.Nie chce się stresować cotygodniowym mierzeniem-wiec po 4 tygodniach pomierzę się,zważę,dodam zdjęcia-żebyście na bieżąco widziały czy daje rade czy raczej szału nie ma
Dodatkowo dla urozmaicenia-będę alfabetycznie co jakiś czas spisywała table kalorii poszczególnych produktów-co przyda się mi i Wam.W moim mini blogu przeczytacie również rozmaite,rady,mity i sposoby na zdrowe chudnięcie.....

Przed nami długie 8 tygodni-wierze-że każda z Nas zakończy ten okres z uśmiechem i wkroczy w letni czas ze świadomością własnego piękna.

Moje wymiary-stan na dzień 2 marca.

Wzrost: 180-182-musze to zweryfikować
Waga: 71 kilogramów (jak widać nie mam do zgubienia kilkudziesięciu lecz kilka-ale rzeźba na jakiej mi zależy-to długa droga..)
Pas: najwęższe miejsce 73 cm
najszersze miejsce: 89 cm
Biust: 88 cm
Pod biustem: 76 cm
Biceps: 28 cm
Biodra- 92 cm
W dupce-czyli najszerszym miejscu- 99 cm
Udo-najszersze miejsce zaraz pod pośladkiem-59 cm
-w połowie 52 cm
-nad kolanem 40 cm
Łydka- w najszerszym miejscu 33 cm

Plan działania

----ZERO słodyczy
----dieta redukcyjna
----ćwiczenia
----2 litry wody
----suplementy Therm Line Forte.


__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-03 o 11:59
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora