Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 09:27   #25
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Uwielbiasz powiadasz?;P nawet nie wiesz jak mi miło.

Wczoraj z ciekawości próbowałam wcisnąć się w swoją zeszłoroczna spódniczkę mini---> efekt?
Brakuje 15cm! MASAKRA!!!! ależ się zapuściłam.

A jak dam krok to uda są na tyle galaretowate, że mam obawy iż odlecą. musze dużo biegać.

a stosujesz jakieś serum czy tym podobne rzeczy? Ja kiedyś stosowałam Lipometric Vichy, ale dziady już nie produkują a pomagało mi bardzo.
Elancyl, Lirene, Loreal , Perfecta, Oriflame, Avon, nie dla mnie. Jedynie serum Eveline jako takie tylko ten Ogień!!!
Jesteś super...uwielbiam takie poczucie humoru Wiesz,stosowałam wiele tych rzeczy i jakoś tak średnio z efektem....teraz mam super krem,naprawdę-zupełnie zreszta przypadkiem,bo dostałam-kosmetyk gabinetowy i powiem ci stosuję ze 3 tyg i kurcze cellulit który,możesz zobaczyć wyżej to jest niewielki...jaki miałam to hoho..... I nie wiem czy to zasługa kremu,picia dużej ilości wody,ćwiczeń czy peelingu kawowo -cynamonowego hand-made co 2-3 dzień (polecam!!!!)Wydaje mi się,że wszystko razem.Krem tylko drogi jak sprawdzałam-ale wydaje mi się,że jest genialny.Jak mi się skończy kupię Eveline.

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
ooo proszę, będe do Ciebie zaglądać jak będę chciała sprawdzić kaloryczność
Zapraszam,dziś postaram się opracować literkę B.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora