Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 16:11   #29
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
bo niedziela to dzien swiety )0

literki super tylko ja sie zawsze bardziej skupialam nad iloscia bialek wegli i tłuszczu
aczkolwiek spoko spoko przyda sie zapewne )*
Pewnie,że święty...-chociaż jeszcze nie zgrzeszyłam,ale,ale.....w łaśnie robię dla męża i starszego syna pizzę hand-made-i nie ręczę za siebie!
Może skuszę się na kawałek-na poczet święta.Kurde-człowiek to by w tej diecie łatwiej wytrzymał jakby mąż nie trzymał słodyczy w domu,dzieci ich nie jadły-i wszyscy do okoła byli na diecie.Ja też się skupiam na białku i węglach ale widzę ,że niewiele tu dziewczyn bierze pod uwagę ten podział...sporo uważa ze 3 posiłki dziennie,w małych ilościach i do 18 to jest to co pomoże schudnąć...tak pomoże,a co potem?Duzo osób nie zdaje sobie sprawę,z tego-że owoce to cukier,soki to cukier,długie nie-jedzenie spowalnia metabolizm....etc.Dlatego piszę kaloriami,wiadomo,ze np.ananas z puszki ma wiecej bo ma cukier itp

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
mamamichałka, ja też nie znoszę smaku samej wody
Polecam krople odchudzające Herbapolu. Na litr wody dodaje się 5kropli i woda robi się z posmakiem miętowo-eukaliptusowym.Mi bardzo odpowiada taki orzeźwiający smak
Tak???kurcze-nieżle-a weź mi link podeślij...zobaczyć chcę Do wody się już trochę przyzwyczaiłam,ale nie jest tak,że ją uwielbiam.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2012-03-04 o 16:09
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora