Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-01, 19:44   #812
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
O co chodzi z tymi jabłkami? [emoji54] Przyznam się, ze pierniczki będę robić dopiero 2 raz, a w tamtym roku zrobiłam je za późno :/ macie jakieś fajne przepisy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak upieczesz pierniczki z miodem i będą twarde to później warto je schować do puszki i wsadzić kilka kawałków jabłka, bo dzięki temu pierniczki ciągną wilgoć i miękną
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze grudniowniki?
Ja nie prowadzę, bo nie do końca wiem co to jest ;>
Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. O ile Święta Bożego Narodzenia lubię o tyle za Sylwestrem nie przepadam. Co do piosenek świątecznych to jeszcze nie słyszałem w radiu.
Tak swoją drogą czy wy podobnie jak ja lubicie sezon jesienno-zimowy? Czy tylko ja taki dziwny jestem? Lubię te krótkie i chłodne dni, chodzić w kurtce itd. Zawsze to lubiłem czego nie mogła zrozumieć moja rodzina i znajomi. Z kolei nie lubię wiosny sam nie wiem dlaczego. Strasznie mnie denerwuje ta pora roku i zamiast jej wolałbym dłuższe lato
Mam dokładnie tak samo. I odnośnie Sylwestra i sezonu jesienno-zimowego.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
O co chodzi z tymi jabłkami? [emoji54] Przyznam się, ze pierniczki będę robić dopiero 2 raz, a w tamtym roku zrobiłam je za późno :/ macie jakieś fajne przepisy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak upieczesz pierniczki z miodem i będą twarde to później warto je schować do puszki i wsadzić kilka kawałków jabłka, bo dzięki temu pierniczki ciągną wilgoć i miękną
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze grudniowniki?
Ja nie prowadzę, bo nie do końca wiem co to jest ;>
Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. O ile Święta Bożego Narodzenia lubię o tyle za Sylwestrem nie przepadam. Co do piosenek świątecznych to jeszcze nie słyszałem w radiu.
Tak swoją drogą czy wy podobnie jak ja lubicie sezon jesienno-zimowy? Czy tylko ja taki dziwny jestem? Lubię te krótkie i chłodne dni, chodzić w kurtce itd. Zawsze to lubiłem czego nie mogła zrozumieć moja rodzina i znajomi. Z kolei nie lubię wiosny sam nie wiem dlaczego. Strasznie mnie denerwuje ta pora roku i zamiast jej wolałbym dłuższe lato
Mam dokładnie tak samo. I odnośnie Sylwestra i sezonu jesienno-zimowego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora