Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-25, 10:12   #55
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Niesmak po 'profesjonalnym' makijażu.

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Cieżko jest krytykować w takim hermetycznym gronie, gdzie spora osób siedzi w wizażu.
Nie rozumiem dlaczego autorka została zakrzyczana. Krytyka ludzka rzecz, pewne rzeczy mają nam się prawo nie podobać. Ile na wizażu jest wątków na temat różnych (konkretnych) ludzi typu 'fryzjerka Kasia z Salonu Pod Domem w Piekielnikach jest beznadziejna, mam zielone włosy!' Fajnie ze ludzie się z nami dzielą takimi informacjami bo mozemy sie ustrzec przed złym wygladam i niepotrzebnym wydaniem kasy

A znajomość podstawowych kosmetyków typu baza czy przesiadywanie na wizażowych wątkach o makijazu dla mnie, osoby która nie maluje profesjonalnie (ani niepofesjonalnie) innych jest normą. Poprostu to lubię i wierzę że autorka również może.
No właśnie. W tym wątku większość ma podejście, że skoro dziewczynie makijaż się nie spodobał to znaczy, że ściemnia. A już odbiegając od tego czy podkład był dobrze dobrany czy nie, to każdy ma inny gust. Nie ma makijażysty, którego makijaże podobałyby się każdemu.

mary_poppins - co do płacenia zgadzam się. To samo podejście mam u fryzjera. O ile długość włosów zostawił mniej-więcej taką na jaką się dogadaliśmy to płacę. Choćby fryzura mi się nie podobała. W końcu ściął włosy, więc wykonał pracę, a że wizję miał inną niż ja to inna sprawa. Najwyżej nie dam napiwku.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując