Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-10, 13:26   #151
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Też swego czasu lubiłam mieć dużo rzeczy, dawało mi to jakieś absurdalne poczucie bezpieczeństwa, a zakupy złudnie poprawiały humor. To absolutnie nie musi tyczyć się Ciebie, po prostu niektóre osoby zakupami pewne rzeczy sobie rekompensują. Pytanie też, ile to jest dużo ubrań - pełna szafa czy trzy? Albo dużo książek - 30 sztuk czy 300? Każdy ma trochę inne te granice. Ja sama w skrajny minimalizm nigdy bym się nie dała rady bawić, posiadanie 10 sztuk całości garderoby do mnie nie przemawia, ale irytują mnie zwyczajnie rzeczy zbyteczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Musiałabym się nad tym głębiej zastanowić, bo np. ja nie lubię robić zakupów i nie kusi mnie, żeby wydawać wszystkie pieniądze na kolejne produkty, które nie są mi bardzo potrzebne. Ale z drugiej strony frustruje się jak widzę coś, co mi się spodoba i pierwsza myśl to, gdzie ja to wcisnę. Ja mam aktualnie dużo ubrań, ale przytyłam 10 kg i mieszczę się w trzy pary spodni i 10 bluzek. Dla mnie to mało.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora