Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fajny facet, ale nie umie się ubrać. Czy mam dramaty jak nastolatka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-16, 08:38   #11
chmura lamp neonowych
chaos maker
 
Avatar chmura lamp neonowych
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 399
Dot.: Fajny facet, ale nie umie się ubrać. Czy mam dramaty jak nastolatka?

To jest w ogóle też takie znamienne, przynajmniej z mojego doświadczenia wynika, choć brzmi bardzo stereotypowo, że jak jest taki fajny naprawdę, skromny, normalny facet, to właśnie wyglądowo (stylówkowo) mocno średnio. Ale większość takich spoko to właśnie mocno średnio, a jak taki mocno zadbany, dobrze ubrany i zwracający na to uwagę, to w 8 na 10 przypadków za wiele poza wyglądem sobą nie reprezentuje. Ciekawe z czego to wynika. Naprawdę zabrzmiałam jak taka laska od stereotypów co mówi, że "ładna to pusta", ale u facetów to się często sprawdza. A nawet jak nie pusty i fajny całkiem, to najczęściej taki właśnie imprezowicz, lekkoduch, trochę zadufany w sobie. No a ja jednak celuję w normalnych gości, bardziej takich "chłopaków z sąsiedztwa", coś za coś jak widać. xD No a ten którego poznałam to jest ekstremum, zupełnie oddzielna kategoria.

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo nie zwracam uwagi na ciuchy ale z opisu facet wygląda jak bezdomny ale tak to jest jak się forsuje w ekologicznych facetach zero waste co żyją na mleku sojowym xD
Też jestem dość zero waste, może nie ekstremalnie, ale staram się jednak kupować ciuchy z drugiej ręki, żyć eko, nie mam samochodu i nie jem mięsa, i akurat takie cechy mi pasują. Nie każdy, kto jest zero waste ubiera się jak bezdomny. xD Imo kwestia gustu, używane ciuchy też można ładnie zestawić, o czym już tutaj pisałam.
__________________
"I didn't ask for this pain, it just came over me(...)
I'm so suprised you want to dance with me now,
I was just getting used to living life without you around."


"Boję się (...), że on zniknie, wiesz,
ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym,
chociaż mówią, że go już nie mam."
chmura lamp neonowych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując