Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-14, 09:32   #3275
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Super że chrzest się udał [emoji846] dwa miesiące, kiedy to zleciało?

A ja się dopiero skapnęłam czemu mała nie umie na plecach spać. Co chwilę wybudza ją odruch moro. Jak ją położę na brzuchu i nie może rękami ruszyć to śpi nawet 3 godziny. Dziś po karmieniu o 4 też przysypiała i za chwilę ręce w górze i od nowa usypianie.

Jakie bierzecie szczepienia? My mamy już za tydzień jak się żadna kwarantanna nie trafi.
Moja też dużo lepiej śpi na boczku lub na brzuszku

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88201035]Ja jestem dużo bardziej zorganizowana niż zanim się Oliwier pojawił na co dzień mam z samego rana zrobiony makeup, nie ma siedzenia po pół dnia w piżamie, pranie i prasowanie ogarniam raczej na bieżąco, a jak się zbierze więcej to staram się na raz zrobić, ze spacerami trochę gorzej było w tamtym tygodniu, bo mąż chodził na 2 zmianę, więc musiał być obiad na 13 a o 14 już po starszaka jechałam. Ale ogólnie czuję, że wszystko mam pod kontrolą nawet lepiej niż dotychczas jutro mam plan na spacer do południa, przyjdzie mi miniprzyłbica, więc nie będę się musiała męczyć w maseczce

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

super! ja dopiero się wkręcam, rozeznaję. Ale Anielka jest mniej wymagającym dzieckiem od Niny, przynajmniej na razie ;]
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora