Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-13, 08:28   #335
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
To super że atmosfera się poprawia.

Nie Jeszcze nie wybraliśmy ale ja jestem za którąś z piosenek The dziemians [emoji4] Już daaawno jak ich słuchałam to wyobrażałam sobie nasz pierwszy taniec i teraz trudno wyobrazić mi sobie wybór innej piosenki. Ale zobaczymy bo jeszcze tego nie obgadaliśmy.

Zamówiłam na ali pisaki do ksiegi gości, pilniczki jednorazowe do koszyków ratunkowych, welon 3m (za 17 zł Jestem ciekawa czy to nie będzie firanka [emoji23]) i spinki do mankietów w kształcie małych gitar [emoji4] Mega cieszą takie ślubne zakupy.

Dzis otrzymaliśmy potwierdzenie przyjęcia do realizacji zaproszeń po akceptacji więc mają 7 dni roboczych na realizację. Jutro mają być moje buty. Więc powoli ale do przodu [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej dziewczyny ja potwierdzenie od gości- czy przyjdą mam na zaproszeniu podaną datę 3 tygodnie przed ślubem, szczerze mówiąc, nie wiem co mi do głowy przyszło, że tak wcześnie, tydzień przed mamy podać ostateczną listę osób. A teraz myślę, że na początku maja nadal nic nie będzie wiadomo, więc nikt nawet nie da mi znać!

Z drugiej strony każdy wie o ślubie, więc pewnie orientuje się jaka jest sytuacja i że czekamy... Ja aktualnie wszystkie zaproszenia wysyłam i mam z głowy, co średnio mi pasuje, bo chciałam poznać lepiej wszystkich ludzi, którzy będą, a niektórych partnerek kolegów mojego przyszłego męża nawet nie znam

Poza tym z alie wszystko mi już przyszło, zamówiłam nawet ozdoby, w tym jakieś sztuczne roślimy, które przyszły w wielkim pudle, że musze trzymać je w pracy
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując