Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie i staraczki z UK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-15, 20:23   #1506
Emini20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 74
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88639904]Ja mam znajome które maja porównanie z Polska i zdecydowanie na plus UK jeśli chodzi o poród. Nie słyszałam ogólnie nawet pd znajomych w pracy złych opinii ale w sumie zależy kto jakie miał doświadczenia ruletka.


Wkurzaja mnie trochę porównania prowadzenia ciąży UK - Polska, zazwyczaj tez jak widzę porównuje się tez NHS UK - prywatnie Polska bo większość jednak prowadzi ciąże prywatnie w Pl, no wiadomo ze tu nie ma porównania [emoji849][emoji848]

Na NFZ tez są tylko 3 usg z tego co wiem wielkiej roznicy nie widzę [emoji2370][/QUOTE]Ja też od wszytkich koleżanek słyszałam,że warunki i opieka w UK to jest bajka w porównaniu do Polski.
Wydaje mi się,że jednak w Polsce jest poprostu szybciej wprowadzona opieka medyczna niż tutaj. Sama chodzę tutaj prywatnie bo jednak wolę by zbadał mnie lekarz niż położna ktora nie za bardzo ma możliwość pomocy w danym konkretnym dniu.Co do skanu to mieszkając w Polsce często chodziłam go gina i zawsze mialam usg robione( zaznaczę że to na nfz). A co do porównywania obu systemów leczenia to.mysle, że i jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. I każdy jest skuteczny zależy poprostu na jaką opiekę się trafi. Kolezanka rodziła niedawno i miala jakies problemy i gdy to wykryli to co dwa tygodnie miala skan na nhs, bezproblemowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emini20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując