Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-21, 07:16   #1517
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pokażecie na grupie te swoje kiecki? 🤣 Szukam inspiracji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam 5 sukienek na panieński
ale to efekt kupowania przez neta i dopiero mierzenia w domu.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
hmmm... podoba mi się ten tok myślenia
u nas wyszło 56 osób niezaszczepionych i nijak nie mam jak obciąć tych 6. może pokombinuję coś w tą stronę
u nas wyszło końcowo z nami i fotografem 60 osób, ale wiemy, ze mamy na pewno 9 osób zaszczepionych.

Cytat:
Napisane przez patrysia34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak prosiłyście o zostanie świadkową? Dawałyście jakieś prezenciki? Chcę swoją bliską koleżankę zapytać wcześniej, przed oficjalnymi zaproszeniami (tego jeszcze nie ogarnęliśmy)..

trzy miesiące do ślubu, a ja w lesie.. dosłownie, jeszcze mam problem z kolanem i boję się co to może być
kupiłam drewniane 4 sztuki puzzli z zapytaniem czy zostanie moją świadkową i butelka wina.

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie dosyć daleko do idealnej pogody.

Wiecie, mam trochę niezręczną sytuację w pracy. Mówiłam, że nie zapraszam delegacji że względu na obostrzenia, a ciągle słyszę, że ktoś się szykuje na delegacje [emoji28] z jednej strony to bardzo miłe, że chcą przyjść, ale z drugiej nie chce się zdziwić na sali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie też jest podobno zwyczaj delegacji. w tamtym roku byłam wrobiona w to bo nikt nie chciał iść a ja byłam najnowszym i najmłodszym pracownikiem.
i to nie tylko kościoł a również na sale.
w tym roku zapraszam akurat tą koleżanke u której byłam na delagacji, polubiłyśmy się przez rok ale w pracy nikt więcej nie wie, że bierzemy ślub.
po ślubie zamierzam jedynie zanieść dokumenty o zmianie nazwiska i ciasto.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując