Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-23, 18:33   #1561
Personal_Jesus
Zakorzenienie

Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

[QUOTE=kolorowa90;88722126]Melduję się już jako żona �� na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...niestety od chwili kiedy swiadek z młodym przyjechali lał deszcz co pogrzebało nasze plany na życzenia na dworze strzelanie płatków i sesje w kosciele mega stres nie zdążyłam się otrząsnąć z wejścia z tata a juz byla przysięga oczywiście ledwo z siebie to wszystko wydusiłam i w kosciele zlecialo chwila moment..wesele tak samo ale super sie bawiliśmy najlepiej w zyciu [emoji16][emoji16] o 6 jeszcze zostały niedobitki...i tak potwierdzam ten dzien zlecial tak szybko szok! I zaluje ze to juz po wszystkim...życzyła bym sobie tylko lepszej pogody [emoji3] i oczywiście pierwsza małżeńska sprzeczka za nami bo mąż chciał pić z kolegami zamiast zająć się żoną ale dobrze ze swiadek wkroczył do akcji [emoji28]

/QUOTE]

Super, że wszystko się udało!
A deszcz na szczęście!

Wracając do protokołu, to ksiądz nic nie powiedział na to, że razem mieszkamy. Zapytał tylko czy przystąpię do spowiedzi. Aż się zdziwiłam, że było tak na luzie. 4 lata temu proboszcz z mojego kościoła odmówił chrztu synowi znajomego, bo młodzi bez ślubu. Ale myślę,że teraz jednak kościołowi ciężko moralizować po tych wszystkich skandalach.
Zrobiliśmy sobie weekend bez ślubnych tematów, akurat w piątek mieliśmy rocznicę, podpisaliśmy protokół, dobry znak Wczoraj wycieczka rowerowa, dużo spacerów, dziś kino, spacery, totalnie na luzie. Jutro idziemy do USC.

Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2021-05-23 o 18:36
Personal_Jesus jest offline   Odpowiedz cytując