Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-25, 15:07   #1588
_Poli_
Rozeznanie

Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj USC zaliczony. Mamy czekać 2,5-3 tygodnie aż pojawią się w systemie akty urodzenia, a mamy 21 wiek i to chyba powinno być od ręki...
w sobotę mamy degustację tortu, zamówiłam lawendowy na spróbowanie bo nigdy nie jadłam i w sumie dziewczyna też nigdy nie robiła, okazja to urodziny siostry.
Wczoraj też doszły buty ślubne, ale muszę wymienić na rozmiar większy. I domówiłam zaproszenia, bo jak widać liczenie do 45 nas przerosło
Jak ja dzwoniłam do USC to pani pytała czy urodziliśmy się w tym mieście co urząd bo jeśli nie to nie będzie miała naszych aktów. Pewnie u was tak jest i dlatego tyle czasu co? Szkoda, że nie uprzedzili was wcześniej [emoji53]

My w sobotę spisaliśmy protokół i zanieśliśmy dokumenty. Także kolejna sprawa załatwiona [emoji1]

Wczoraj byłam na przymiarce sukni [emoji3] trochę się zawiodłam bo myślałam że będą mieć już zrobione rękawki tak jak chciałam A tu niespodzianka - dopiero będą je doszywać. No i teraz mam wątpliwości co do nich. Bo generalnie to panie na początku mówiły że po prostu w szfalni pociągną koronkę wyżej. A się okazuje że wiecie... będzie to naszyte na materiał więc jestem ciekawa jak to będzie wyglądać [emoji53]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Tak w ogóle to teraz już na serio zaczął się nasz sezon bo co chwilę słychać że zbliżają się terminy ślubów [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline   Odpowiedz cytując