Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 17.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-04, 10:38   #1221
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Mój w dzień też je wszystko co mu dam, w nocy świata poza mlekiem nie widzi [emoji85]

Byliśmy wczoraj u znajomych. Mają 8 miesięcznego synka, byli też inni znajomi z 10mc. Obaj jedli czipsy, wręcz zajadali się nimi, obie mamy twierdzą że tego nie da się uniknąć więc po co zabraniać. Ten młodszy pił herbatę z łyżeczką cukru w butelce 120 ml. Nie mówię już o historiach jak to lubi schabowe w panierce. Te dzieci nie mają roku! powiedzcie że to ja jestem normalna, że nie daje mojemu takich rzeczy, bo one patrzyły na mnie jak na wariatkę [emoji849] no i ten 10 mc spędza pół dnia w chodziku [emoji85]
Myślałam, że teraz świadomość matek jest większa niż za czasu naszych rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tak samo, jak tylko widzi jedzenie to się aż trzęsie, ale daję w granicach rozsądku [emoji854] do picia woda tu zdania nie zmieniam. Jeśli chodzi o obiady to je coraz częściej to co my. Zupy, makarony, ziemniaki, mięso. Damy jej spróbować ciacho itd. Ale to nie są posiłki.
Mleko wciąż wpada 1-2x w nocy i przed snem.
Chodzi sama. Waży 11.5kg [emoji848]

Ja z kolei tocze wojny i na to się nie zgadzam z teściowa o mleko krowie. Usilnie jej chce dac, a mi gada że jej dzieci piły ile tylko chciały. Ja jestem na nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując